Deneyimli kadrosu ve tecrübeli ekibi ile 2016 yılında kurulan "TOOLART TESTERE İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ" pvc, alüminyum ve kapı pencere sektörüne modern ve yenilikçi bir bakış açısı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

"Toollart Testere" yılların birikimine ve deneyimine sahip satış, pazarlama alanında tecrübeli bir kadro ile pvc alüminyum malzemeleri ve delici kesici takımlar konusunda sektörün bilgi birikimine sahip olup, faaliyetlerini en iyi şekilde devam edebilmeleri için yüksek kalite ve teknolojiye sahip ürünler ile hizmet vermek adına kurulmuştur.

2018 yılında "DİLEK KESİCİ TAKIMLARI A.Ş." firmasını bünyesine katarak üretime başlamıştır.

"Toolart Testere"'nin pazarladığı ürünleri ve Türkiye de ileri gelen pvc makinacılarının ürettiği çeşitli makinaların yedek parçalarını ve özel üretim parçalar da dahil olmak üzere her alanda üretim ağını oluşturmuş ve Türkiye'deki makinacıların tedarikçisi haline gelmiştir.

"Dilek Kesici Takımları A.Ş."'nin Türkiye'deki hizmet verdiği başlıca pvc alüminyum makinacıları; "Kaban Makine", "Yılmaz Makine", "Sönmez Makine", "Titiz Makine", "Plastmak Makine", "Özgenç Makine" ve "Osman Liman Makina" gibi sektörün önde gelenleri yer almaktadır.

Translate »